20 жовтня 2014 року відбулася визначна подія в історії Православного центру прикладних мистецтв ім. прп. Іоана Дамаскіна. Вперше за спільним рішенням Правління УАДО та Педагогічної Ради нашого центру від 01.10.2014 року учням 3 курсу Токарському Андрію Вікторовичу (група 3-Р) та Петренку Борису Сергійовичу (група 3-С) було урочисто вручено сертифікати з присвоєнням іменних стипендій впродовж І семестру 2014-2015 навчального року Генеральним директором «АККО Интернешнл», Президентом УАДО Мельником Ігорем Анатолійовичем.

«АККО Интернешнл» займається виставковою діяльністю з 1992 року під керівництвом Мельника Ігоря Анатолійовича, якого згодом обрали й Президентом УАДО (Українська Асоціація деревообробки). В даний час «АККО Интернешнл» входить в трійку лідерів виставкового підприємства в Україні. Також нагадаємо, що з 30 вересня по 2 жовтня 2014 року під керівництвом Української асоціації деревообробного обладнання в Міжнародному виставковому центрі м. Києва відбулася 13-а Міжнародна виставка «LISDEREVMASH 2014», в якій прийняли участь учні нашого центру, що навчаються за напрямком деревообробки.

Щороку компанія проводить більше 15 міжнародних виставкових заходів, більшість з яких являються ведучими виставками в своїх напрямках. Дана компанія тісно співпрацює з центральними органами виконавчої влади й асоціаціями України та Європи. Діяльність колективу «АККО Интернешнл» відмічена Почесними грамотами, дипломами і подяками за високий професіоналізм і плідної співпраці.

Після нагородження було сказано багато теплих слів нашим стипендіатам та висловлено побажання усім іншим учням наснаги та перемоги в наступному семестрі.

Весь педагогічний колектив висловлює подяку Мельнику Ігорю Анатолійовичу за підтримку і співпрацю з нашим закладом.

Вітаємо наших учнів-стипендіатів й бажаємо їм розвитку, подальшого професійного зростання, творчих успіхів і нових життєвих перемог!

Переглянути фотографії з урочистої події можна за посиланням.

Прочитано: 104 раз.

Голосеево монастырь<--Голос --> Голосеево монастырь

Комментарии закрыты