Ще в стародавні часи було помічено, що фізична активність сприяє формуванню сильної та витривалої людини, а нерухомість веде до зниження працездатності, захворюваності  чи ожиріння. Легка атлетика один із основних та найбільш масових видів спорту, включає біг і ходьбу на різні дистанції, стрибки у довжину та висоту, метання спортивних снарядів. Легка атлетика завжди була королевою спорту!

5 жовтня за ініціативи вчителів Православного Центру Прикладних Мистецтв, та у рамках спортивно-масових заходів, відбулись змагання з пробіжки на дистанцію 200 та 500 метрів серед учнів.

Учасники забігу свій захід приурочили до Дня Вчителя і показали гідні результати. Адже саме їм, підростаючим хлопцям необхідно більш інтенсивно і систематично займатись фізичними вправами. Тож ми радіємо, що наші вихованці прийняли активну участь у цих змаганнях.

Перші  на старті учні пронеслись вихором — у них дистанція всього 200 метрів. Першість зайняв Драчук Євгеній, позаду залишивши Калінчука  Назара (II місце) та Добровінського Андрія (III місце).

Другими на старті були старшокурсники, вони долали дистанцію 500 метрів. Приємним сюрпризом була впевнена перемога Довгополого Костянтина, друге місце зайняв Фондос Олег, та третє — Піткевич Іван.

Весь колектив Православного Центру бажає юним атлетам міцного здоров’я та щирого прагнення до нових перемог!

Більше фотографій — у нашій Фотогалереї.

Прочитано: 86 раз.