31 серпня 2014 в Православному центрі прикладних мистецтв ім. прп. Іоана Дамаскіна розпочався новий навчальний рік. За традицією його початок був покладений спільною молитвою за богослужінням в храмі Живоносне Джерело, яке очолив намісник монастиря архімандрит Ісаакій.

Після завершення Літургії був відслужений молебень з нагоди початку навчального року, під час якого всі присутні – духовенство, викладачі, учні з батьками – молилися «О еже преспеяти им премудростию и добродетельным житием, и благостоянием в православной вере во славу Божию, Церкви Святой на утверждение», «О еже ниспослати на рабов сих духа премудрости и разума, и отверзти ум и уста, и просветити сердца их к приятию наставления добрых учений» (з молебню перед початком навчання).

Отець Ісаакій благословив і окропив святою водою викладачів та учнів Православного Центру. Після молебню всі разом сфотографувалися на пам’ятне фото.

Урочиста частина свята продовжилася в актовому залі ПЦПМ. Зі словами настанови до учнів і викладачів звернулися от.Ісаакій і директор Сологуб  С.М.  «Ми урочисто починаємо новий навчальний рік, який принесе нові проблеми, нові труднощі, але й нові успіхи. Цим шляхом пройшов наш Спаситель, цим шляхом Він закликає пройти і нас. Освіта – це те, що дає можливість зрозуміти ще глибше сенс і значення нашого покликання», – сказав от.Ісаакій.

На початку концертної програми була показана презентація про життя Православного  центру. Для першокурсників та їх майстрів були організовані цікаві тематичні консурси.

Зі словами подяки виступив учень 2 курсу спеціальності «кравець-закрійник» Василь Зінюк: «Це день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Саме в День знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів і майстрів, дякуємо їм за щоденну напружену роботу. Ви не тільки передаєте нам свої знання, а й виховуєте молоде покоління. Бажаємо Вам мудрості, сил і терпіння в цьому служінні на багато років!»

Кульмінацією святкового заходу стало урочисте прийняття першокурсниками Морального кодексу поведінки учня Православного центру прикладних мистецтв ім. прп. Іоана Дамаскіна. А вручення залікової книжки стало запорукою майбутнього успіху в навчанні.

Урочистості завершились. Та свято урочистої посвяти залишиться у пам’яті назавжди, адже воно відкриває новий, дуже цікавий, захоплюючий період у житті кожного, а попереду – нелегка дорога до заповітної мети.

Фотографії Ви можете побачити в нашій Фотогалереї

Прочитано: 55 раз.

Голосеево монастырь<--Голос --> Голосеево монастырь

Комментарии закрыты