0-0З 30 вересня по 2 жовтня 2014 року під патронатом Української асоціації деревообробного обладнання в приміщенні Міжнародного виставкового центру в м.Києві відбулася 13-а Міжнародна виставка «LISDEREVMASH 2014», в якій прийняли участь учні нашого центру, що навчаються за спеціальностями «виробник художніх виробів з дерева», «столяр», «верстатник деревообробних верстатів».

В цьому році на виставці «LISDEREVMASH» був представлений стенд Православного центру прикладних мистецтв імені прп. Іоана Дамаскіна. Ми мали змогу презентувати свою продукцію та продемонструвати вміння з ручної обробки деревини всім відвідувачам Міжнародного виставкового центру.

Участь у таких заходах є невід’ємною частиною навчального процесу. В ході виставки учні мали можливість побачити новітні зразки сучасного обладнання та матеріалів для технології обробки деревини близько 70 компаній з України, Білорусі, Австрії, Німеччини, Латвії, Польщі, Франції та інших країн. Кожен з учасників зміг отримати багато корисної та актуальної інформації з питань деревообробки.

В рамках роботи виставки відбулося засідання правління Української асоціації деревообробного обладнання (УАДО), за рішенням якого двоє наших кращих учнів  – Петренко Борис (група 3-С) і Токарський Андрій (група 3-Р) – були відзначені іменними стипендіями.

Щиро вітаємо наших учнів-стипендіатів й бажаємо їм подальшого професійного зростання, творчих успіхів і нових життєвих перемог!

Маємо надію, що участь у виставці деревообробної галузі України стала черговою сходинкою на шляху до підвищення професійної майстерності та самореалізації учнів ПЦПМ.

Фото з виставки — за посиланням.

Прочитано: 114 раз.

Голосеево монастырь<--Голос --> Голосеево монастырь

Комментарии закрыты